Date Teams/Event Time Score Links
October
Fri. 26 vs. Lake Forest Final W, 3-0
Sat. 27 vs. Lake Forest Final W, 4-0
 
November
Fri. 2 at UW-Stevens Point Final W, 2-1
Sat. 3 at UW-Stevens Point Final W, 6-2
Fri. 9 at Saint Mary's * Final W, 1-0
Sat. 10 vs. Saint Mary's * Final W, 4-0
  St. Thomas Ice Arena
Fri. 16 at St. Catherine * Final W, 3-0
  Drake Arena/SPA
Sat. 17 vs. St. Catherine * Final W, 6-0
  St. Thomas Ice Arena
Fri. 30 at Augsburg * Final W, 2-0
 
December
Sat. 1 vs. Augsburg * Final W, 3-1
  St. Thomas Ice Arena
Wed. 12 vs. UW-River Falls Final W, 3-1
 
January
Sat. 5 vs. St. Scholastica Final W, 5-1
Fri. 11 vs. Gustavus Adolphus * Final W, 3-1
  St. Thomas Ice Arena
Sat. 12 at Gustavus Adolphus * Final - OT T, 2-2
Fri. 18 vs. Bethel * Final W, 4-0
  St. Thomas Ice Arena
Sat. 19 at Bethel * Final W, 5-2
  Schwan Super Rink
Fri. 25 at Concordia-Moorhead * Final W, 2-0
  Moorhead Sports Center
Sat. 26 at Concordia-Moorhead * Final - OT T, 1-1
  Moorhead Sports Center
 
February
Fri. 1 at St. Olaf * Final W, 8-0
Sat. 2 vs. St. Olaf * Final W, 4-1
  St. Thomas Ice Arena
Wed. 6 at UW-River Falls Final W, 5-4
Fri. 8 at Saint Benedict * Final W, 3-0
  Municipal Athletic Complex
Sat. 9 vs. Saint Benedict * Final W, 2-1
  St. Thomas Ice Arena
Fri. 15 vs. Hamline * Final W, 3-2
  St. Thomas Ice Arena
Sat. 16 at Hamline * Final - OT L, 3-2
  TRIA Rink
Sat. 23 vs. Gustavus Adolphus * % Final W, 4-0
  MIAC Semifinals
 
March
Sat. 2 vs. Hamline * % Final W, 2-0
  MIAC Playoff Championship
Sat. 9 vs. UW-Eau Claire % Final W, 4-3
  NCAA Quarterfinal
Fri. 15 vs. Hamline % Final L, 3-0
  NCAA Tournament - Frozen Four
Sat. 16 vs. Adrian % Final L, 1-0
  NCAA Tournament - Third Place
 
November
Sat. 2 at St. Scholastica Final L, 2-1
Fri. 8 vs. UW-Stevens Point Final - OT T, 2-2
Sat. 9 vs. UW-Stevens Point Final W, 4-0
Fri. 15 vs. St. Olaf * Final W, 8-1
Sat. 16 at St. Olaf * Final W, 6-1
Tue. 19 at UW-River Falls 7:05 PM
Fri. 22 at Bethel * 7:00 PM
Sat. 23 vs. Bethel * 2:00 PM
Fri. 29 vs. UW-Eau Claire @ Lake Forest, IL 4:00 PM
  Lake Forest Invite
Sat. 30 at Lake Forest 3:30 PM
 
December
Fri. 6 vs. Concordia-Moorhead * 7:30 PM
Sat. 7 vs. Concordia-Moorhead * 2:00 PM
 
January
Fri. 17 vs. Saint Mary's * 7:00 PM
Sat. 18 at Saint Mary's * 3:00 PM
Fri. 24 at Gustavus Adolphus * 7:00 PM
Sat. 25 vs. Gustavus Adolphus * 7:30 PM
Fri. 31 vs. St. Catherine * 7:00 PM
 
February
Sat. 1 at St. Catherine * 2:00 PM
Wed. 5 vs. UW-River Falls 7:30 PM
Fri. 7 vs. Saint Benedict * 7:30 PM
Sat. 8 at Saint Benedict * 2:00 PM
Fri. 14 at Hamline * 7:00 PM
Sat. 15 vs. Hamline * 2:00 PM
Fri. 21 vs. Augsburg * 7:00 PM
Sat. 22 at Augsburg * 4:00 PM
* Conference
% Post season
Bold team: Home event